Dizajnéri

JLM COUTURE, Inc bola založená v roku 1988 odvtedy je svetovo oceňovaným lídrom v oblasti svadobného dizajnu a spracovateľského priemyslu. V denšnej dobe JLM COUTURE prevádzkuje deväť svadobných značiek, ktoré sú LAZARO, TARA KEELY, JIM HJELM, ALVINA VALENTA, HAYLEY PAIGE…

 

LAZARO PEREZ, je svetovo uznávaný americký dizajnér značiek LAZARO a TARA KEELY. Očarujúce štýly, dramatické siluety a bohaté výšivky sú jedinečným podpisom LAZARA. S viac ako dvadsať rokov skúseností v oblasti dizajnu je najvyhľadávanejším a najžiadanejším dizajnérom na svete vo svadobnom odvetví.

Po absolvovaní renomovaného Ray College of Design v Illinoiskom inštitúte umenia, Lazaro upútal svoju pozornosť vo svadobnom salóne v Chicagu, kedy mu bolo udelené ocenenie vo všetkých troch kategóriach nevesta, družičky a svadobná matka „Najlepší nový svadobný dizajn“. Jeho dizajnérsky talent ho čoskoro zaviedol do New Yorku, kde pracoval pre prominentný svadobný dom Galina-Bouqeut. Odtiaľ prešiel ku návrhárovy Riccio-vi a jeho značky Richard Glasgow´s. Následne po tom ako ho oslovil a priniedol do skupiny JLM Couture prezident a generálny riaditeľ Joseph Murphy , Lazar-ovi v roku 1994 uviedli na trh kolekciu LAZARO svadobných a spoločenských šiat. V roku 2010 bol Lazaro menovaný za hlavného dizajnéra pre značku TARA KEELY.

Lazarová práca je uznávaná v módnom priemysle a medzinárodných médiach. Boli mu udelené ocenenia Výrazná dokonalosť vo svadobnom odvetví (Debi) v kategórii: „Inovátor svadobných šiat“, „Dizajnér roku“ a mnoho ďalších. Svadobné šaty od Lazara sa často objavujú aj v televíznych reláciach na TLC „Say Yes To The Dress“ (New York, Atlanta) a na Wetv „Girl Meets Gown“ ako aj v známych spravodajských reláciach The Today Show, Goos Day L.A, American Latino TV, Fox..

Pokiaľ ide o inšpiráciu, Lazaro ju má nevyčerpateľnú. Osobne cestuje do mnohých krajín a salónov, kde je možné nájsť jeho šaty aby sa osobne stretol z nevestami, ktorým pomáha s výberom svadobných šiat, ktoré pristanú ich postavám a čo najlepšie vyjadria ich osobnosť.

 

logo tara keely

V roku 2010 bol Lazaro menovaný za hlavného dizajnéra pre značku TARA KEELY.

V tejto kolekcii sú predstavené najhorúcejšie štýly svadobného priemyslu a očarujúce detaily. Šaty sú veľmi elegantné z krásnych a kvalitných materiálov a zvodnými siluetami. Tara Keely dodáva každej neveste noblesu s nádychom iskry použitím kryštálov s rafinovanou nesmrteľnou čipkou.

Tara Keely kombinuje kúzlo s nezameniľným nádychom modernej prepracovanosti.

 

logo-allure
Allure Bridals vznikli v roku 1998 od kedy dosahujú vynikajúce výsledky v oblasti dizajnu a vytvorenia očarujúcich svadobných šiat pre najcennejšie okamihy nevesty. Používajú kvalitné materiály ako je saténa a čipka, nadýchaný tyl a prepracované detaily a to najdôležitejšie patentované strihy šiat Allure, ktoré zaručujú dokonalé vytvarovanie ženských kriviek. Dôkazom sú tri svadobné kolekcie: ALLURE BRIDALS, ROMANCE a ALLURE COUTURE spolu s debut dizajnérkou Madison James.

Kolekcie ALLURE su veľmi rozmanité v ich detailoch – korálky, kvetinové nášivky, dramatické chrbty. Použitím korálikov a kryštálikov sú šaty žiarivo ligotajúce sa v lúčoch slnka. Honosná čipka, jemný tyl a hodvábny satén vytvárajú zo šiat očarujúce diela. Nevesty si zaslúžia byť vo svoj deň najkrajšie, a cieľom Allure je nielen navrhnúť a vyrobiť perfektné šaty, ale poskytnúť svojim nevestám pocit výnimočnosti a dokonalosti.

 

Kombinácia prefektného strihu a couture šarm, to je austrálska značka Essense Of Australia so zmyslom pre detail, ktorý vyzdvihuje ich svadobné šaty spomedzi ostatných.

Talentovaný a veľmi skúsený austrálsky tím ESSENSE sa inšpiruje prestížnymi domami v Európe a v módnom centre New Yorku a vnáša tak do svojej kolekcie jedninečný podpis.

Srdcom každého modelu od ESSENSE je luxusný materiál a dokonalé vypracovanie. Línia šiat ponúka rozmanitý súhrn elegantných a očarujúcich šiat od saténu, cez luxusnú čipku až po hodvábny šifón. Použitie kryštálov a flitrov Swarovski dodáva žiarivo – trblietavý lesk modelom, čím patria medzi najžiadanejšie na svete.

Nevesty, ktoré túžite mať jedinečné a prepracované svadobné šaty pre Vás je ESSENSE Of Australia ako stvorená.

 

Predstavujeme Vám austrálsku značku Stella York, kolekciu svadobných šiat, ktorá prináša dramatickú eleganciu a sofistikovanosť.

Pôvabné. Sexi. Extravagantné. Stella York je viac ako len dizajnérskou značkou. Nezabudnuteľný look šiat vytvára perfektný doplnok k neveste.

Obliecť si svadobné šaty Stella York budú nezabudnuteľným zážitkom každej nevesty, o čom napovedá aj samotný názov Stella „hviezda“. Zažiariť k životu ju priviedol austrálsky dizajnérsky tím, ktorý prináša prepracované sofistikované modely svadobných šiat ESSESNSE Of Australia a Martina Liana.

Inšpirovaný najhorúcejšími svetovými trendami červeného koberca vnášajú dizajnéri Stella York do svadobných šiat prepracované ručné detaily. Každé šaty sú navrhované tak, aby sedeli na každý tip postavy a dodali telu dokonalé ženské tvary.

Dokonalé vyšívané korzety, očarujúce čipky a kvalitné materiály to Stella York zaručuje svojim nevestám, ktoré budú stredom pozornosti a elegancie vo svoj svadobný deň.

 

Už viac ako 40.rokov vytvára ikona NOVIA D ART umelecké skvosty svadobných šiat pre svoje zákazníčky.

So širokým záberom kvalitných strihov a materiálov dosiahnete vytžený vzhľad, ktorý na svojich svadobných šatách hľadáte. S dávkou tradície ale aj tvorivosti a elegancie prichádza NOVIA D ART s novými prvkami a akcentami na svadobných šatách.

V šatách od španielskej ikony NOVIA D Art, môžete vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým ale v podstate to budete stále Vy.

 

logo-terani

Módna ikona TERANI COUTURE bola založená v roku 1990 v New Yorku aje jedným s top dizajnérov v oblasti dámskej spoločenskej módy. Inšpiráciou sú pre špičkových módnych návrharov po celom svete. Dôkazom ich výnimočnosti sú aj prezentácie na mólach v New Yorku, Los Angeles, Milano Fashion Week atď.

Použitím vysoko kvalitných materiálov a detailov sú šaty od TERANI COUTURE zaraďujú medzi špičku svetových značiek. Dôraz kladú na to aby každý jeden model spĺňal nadštandard kvality a jedninečnosti TERANI COUTURE a tak sa snažia vytvárať nové trendy a vzory.

TERANI COUTURE je celosvetový pojem v oblasti spoločenskej módy, ktorý môžete vidieť na hlavných stránkach Teen Vogue, Seventeen Magazine, Teen Prom, Prom Girl, Hot Shot Prom.. Šaty TERANI COUTURE si obliekajú hviezdy na červenom koberci ako Kendall Jenner, Ashley Greene, Shawn Johnson, Vana White, Medeline Carolla a mnoho ďalších. Zahvizerdili aj vo formátoch ako Twilight, Gossip Girl, American Idol.

TERANI COUTURE je neoddeliteľnou súčasťou show ako Coterie NY, Intermezzo in New York, The Bride Show Los Angeles, MAGIC in Las Vegas, Las Vegas Bridal, Dallas Market Center, Chicago National Bridal, Pure England.

TERANI COUTURE nájdete v mnohých krajinách ako Spojené štáty, Veľká Británia, Austrália, Saudská Arábia, Libanon a konečne sa Vám predstavia aj na Slovensku. Preto, ak hľadáte nadčasové šaty na špeciálnu príležitosť, na ktorej chcete byť nezabudnuteľná tak značka TERANI COUTURE je pre Vás ako stvorená.

 

logo-placeholder

Spoločenské šaty NIGHT MOVES by ALLURE sú navrhované a vyrábané pod záštitou materskej firmy so svadobnými šatami ALLURE BRIDALS.

Odvážne a krásne strihy šiat sú podpisom návrhárskeho amerického tímu Allure, ktorý robí tieto klasické spoločenské šaty jedinečnými čím si držia krok vpred pred ostatnými. Spojením všetkých nahorúcejších a najmódnejších strihov a materiálov s prepracovanými detailami, bude každá žena vyzerať skvelo.

Ak ste vždy mali pocit, že neviete nájsť spoločenské šaty, ktoré by vyzdvihli Vašu krásu a jedinečnosť, tak je na čase aby ste si obliekli šaty od Night Moves by Allure a zistíte, že šaty môžu byť aj Vašim okúzľujúcim doplnkom.

Či už hľadáte rafinované, sexi, nežné či princeznovské to všetko nájdete v línii od Night Moves by Allure.

V roku 2014 zmenila kolekcia NIGHT MOVES by ALLURE názov na MADISON JAMES pod ktorým bude aj naďalej vytvárať skvosty spoločenskej módy.