Vitajte u nás! :)

Od založenia svadobného salónu Glamour Of Angels v roku 2009 sme prešli rôznymi skúsenosťami v oblasti svadobnej a spoločenskej módy, o ktorých by sme mohli napísať rozsiahlu knihu. Tá by bola plná radostných a šťastných zážitkov, ale aj niekedy smutných a dych vyrážajúcimi udalosťami, ktoré by nás ani vo sne nenapadli, že nás postrehnú.

Tak ako nik učený z neba nespadol, aj my sme sa postupne naučili a učíme ako pracovať a chodiť v tomto čarovnom prostredí podnikania. Za sedem rokov tvrdej práce sme sa vypracovali medzi TOPku svadobných salónov v Košiciach. Našim dieťatkom je pobočka v Bratislave, ktorá úspešne oslávila 1.rôčik a teší sa stále väčšej obľube. Čomu sa veľmi tešíme! :) Neznamená to však, že prestávame na sebe pracovať. Pokračujeme ďalej v plnom nasadení, s nadšením a radosťou, aby sme Vám prinášali horúce novinky a plnili tak Vaše sny a predstavy svadobných a spoločenských šiat, ktoré sa u nás stávajú skutočnosťou.

Našu prácu sa snažíme robiť inak, čo je aj našou filozofiou a to vo forme prehliadok, fotení, súťaží, svadobných výstav, ktoré navštívime a spolu-organizujeme niekoľko za rok. Fotili sme s temperamentnou herečkou Barborou Žileckou, s víťazkou 4svadieb (TV Markíza) Zuzkou Tutterovou Pavelkovou, našou vernou zákazníčkou je finalistka MISS SLOVENSKO Lucia Uhrinová, 1.viceMiss UNIVERSE Daria Fabrici, MISS GOSH Barbora Olejníková, naše šaty si obľúbila úžasná herečka a moderátorka Veronika Paulovičová, skvelá moderátorka RTVS Janette Štefánková, nádherná a nadaná moderátorka Barbora Rákovská, dodávame šaty už niekoľký rok na MISS DANCE SR, kde víťazkám zabezpečujeme garderóbu do svetové MISS ALL NATION. Jedným z najkrajších snov pre nás je, že sme hrdým partnerom relácie, kde pomáhame plniť sny „V siedmom nebi“ s Vilom Rozborilom na TV JOJ a relácie „Tanec Snov“, kde zabezpečujeme tú najtrendy garderóbu.

To, čo nás posúva vpred STE VY NAŠE ZÁKAZNÍČKY, ktoré nám dávate spätnú väzbu s Vašou spokojnosťou s nami a s našimi služabmi, ktoré sa snažíme robiť, tak aby ste boli spokojné. Držíme sa starého a overeného motta „Náš zákazník, náš pán.“ a my vieme, že to, čo Vám dáme, nám stokrát vrátite späť. ĎAKUJEME!

V našich svadobných salónoch nájdete len značkové svadobné šaty s certifikátmi originality od výrobcov. Overiť si pôvod šiat viete aj na stránkach samotných značiek.

Vstúpte do našich kráľovstiev v Košiciach aj v Bratislave a nechajte nás, aby sme z Vás urobili kráľovné s GLAMOUR štýlom. :)

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Petra & Slávka
majiteľky svadobnéhých salónov GLAMOUR OF ANGELS

Salón Bratislava

Sofistikovanosť, elegancia a noblesa to sú výstižné slová pre svadobný salón Glamour Of Angels v Bratislave. Spojením moderného priestoru s VIP parkovaním pre našich zákazníkov a svetovou módnou ikonou Lazarom Perezom a jeho nadčasovými modelmi značiek LAZARO a TARA KEELY, milovanými a výnimočnými šatami od amerických dizajnérov ALLURE BRIDALS, romatickými a popoluškovskými svadobnými šatami od austrálkeho tímu dizajnérov ESSENSE OF AUSTRALIA a STELLA YORK, vždy oslňujúcimi spoločenskými šatami priamo z New Yorku od TERANI COUTURE vstúpite do sveta lesku, krásy a jedinečnosti.

Salón Košice

Rozprávkové priestori s nádychom histórie, kryštálové lustre dotvárajce pocit jedinečnosti a luxusu, očarujco krásne svadobné a spoločenské šaty Vás oslnia hneď pri vstupe do svadobného salónu Glamour Of Angels v Košiciach a vneposlednom rade milá a usmievavá obsluha, ktorá Vám profesionálne poradí pri výbere správneho strihu a typu šiat, ktoré budú lichotiť Vašej postave a osobnosti. Široký výber od amerických, austrálskych a španielskych módnych návrhárov ako sú ALLURE BRIDALS, ESSENSE OF AUSTRALIA, STELLA YORK, NOVIA D´ART, NIGHT MOVES by ALLURE, TERANI COUTURE.